Mieszkanie od dewelopera – dlaczego warto?

Mieszkanie od dewelopera

Mieszkanie od dewelopera – dlaczego warto?

Zakup mieszkania to poważna decyzja. Zwykle podejmowana jest na wiele lat, a niekiedy nawet na całe życie. Jednym z pierwszych dylematów, przed jakimi stają kupujący, to wybór źródła, z którego będzie pochodzić wymarzone „M”. Mieszkania z rynku wtórnego wydają się sprawdzone, ale niektórych poważnych problemów nie widać na pierwszy rzut oka. Mogą również być tańsze w stosunku do pierwokupu, jednak  zwykle to pozory, bo do ceny należy doliczyć koszty remontu, często nawet generalnego. Dlaczego warto zdecydować się na rynek pierwotny? Jakie są zalety mieszkania od dewelopera?

Doskonała lokalizacja

Nowe inwestycje powstają w dogodnych lokalizacjach. Dzięki temu wszystko, co potrzebne, znajduje się w niewielkiej odległości. Bliskość obiektów handlowych, przedszkoli i szkół z pewnością docenią rodziny z dziećmi. Zdecydowanym atutem są również zielone strefy, idealne na spacery, czy tereny rekreacyjne, jak place zabaw, boiska i plenerowe siłownie. To niewątpliwa zaleta w porównaniu z rynkiem wtórnym, gdzie często przy starszych osiedlach udogodnienia tego typu nie były brane pod uwagę. Kupując mieszkanie na rynku pierwotnym, możemy wybrać lokalizację, która będzie najbardziej atrakcyjna. W związku z tym mamy bezpośredni wpływ na to, gdzie zamieszkamy oraz jak będzie wyglądać osiedle.

Najwyższa jakość gwarantowana

Realizując projekt, firma deweloperska stawia na najnowsze rozwiązania z dziedziny budownictwa, dużą wagę przykładając między innymi do kwestii energooszczędności. Inwestycje, realizowane przez zaufanych wykonawców, zachowują najwyższe standardy jakości, zarówno w kontekście zastosowanych materiałów, jak i wykończenia. Co więcej, bryła budynku i same przestrzenie mieszkalne zwykle są zgodne z najnowszymi trendami architektonicznymi.  Dzięki temu budynek jest nie tylko estetyczny, ale również funkcjonalny oraz generuje niższe koszty utrzymania.

Atrakcyjna infrastruktura i udogodnienia dla mieszkańców

W przypadku zakupu mieszkania od dewelopera dużym atutem zwykle są także dodatkowe propozycje dla przyszłych lokatorów. Jedną z nich jest możliwość wykupienia miejsca postojowego, co jest znacznym udogodnieniem dla osób, poruszających się samochodem. Zdejmuje to ciężar szukania miejsca do zaparkowania po powrocie z pracy i długiego krążenie po okolicznych uliczkach w poszukiwaniu bezpiecznego punktu do pozostawienia auta. Deweloper dba również o wspólną przestrzeń, projektując specjalne strefy wspólne oraz chodniki czy drogi wewnętrzne. W nowych budynkach znajduje się więcej udogodnień dla osób starszych i niepełnosprawnych. Przed kupnem mieszkania warto sprawdzić nie tylko istniejącą infrastrukturę, ale również tę planowaną przez dewelopera lub samorząd.

Mieszkanie dopasowane do potrzeb

Rynek pierwotny ciągle się rozwija, oferując nowe, atrakcyjne inwestycje. Wybór dostępnych mieszkań jest bogatszy w porównaniu do rynku wtórnego. Deweloper oferuje mieszkania o różnych powierzchniach i układach pomieszczeń, które często można dostosować do własnych potrzeb. Decydując się na zakup mieszkania od dewelopera, stajemy się jego pierwszymi właścicielami. Dzięki temu mieszkanie jest pozbawione wad po poprzednich lokatorach. Nie ma śladów po użytkowaniu, nie trzeba go uporządkowywać i pozbywać się mebli czy zastanych na miejscu elementów wystroju. Kupując mieszkanie od dewelopera, nie ma też – z oczywistych względów – potrzeby wykonywania generalnego remontu. Wszelkie ewentualne usterki są naprawione przed odbiorem. Mieszkanie jest oddawane w stanie idealnym, gotowym do użytkowania. Co więcej, aranżacja nowego mieszkania jest o wiele prostsza i wymaga mniejszego nakładu finansowego. Wnętrze można dostosować do swoich potrzeb oraz gustu, czyniąc je niepowtarzalnym i dopasowanym do własnych wymagań.

Jeśli szukacie mieszkania, które nie tylko ma niezbędną infrastrukturę, ale również jest położone w cichej okolicy, koniecznie sprawdźcie mieszkania na Karwianach. Platanowy Zakątek to osiedle położone jedynie 3 km od południowej granicy Wrocławia. Rozbudowane tereny rekreacyjne oraz bliskość zieleni z pewnością przypadną do gustu osobom zmęczonym wielkomiejskim hałasem.

Przez

Dodaj komentarz

Komentarz

Sprzedaż mieszkań:

sprzedaz@myfamilyhome.pl
Kierownik działu sprzedaży: +48 609 222 530

Sprawy ogólne:

sekretariat@myfamilyhome.pl
Sekretariat: +48 713 070 769

Obserwuj