Aranżacje

No posts were found for provided query parameters.

01

Projekt wnętrz

Projektujemy stylowe, funkcjonalne wnętrza, w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb

02

Nadzór prac

Nadzorujemy każdy etap inwestycji – od koncepcji, przez projekt i zakupy, po kontrolę wykonawców

03

Wsparcie fachowców

Współpracujemy z zaufanymi ekipami, które zrealizują każdy, nawet najbardziej oryginalny projekt

04

Projekt zieleni

Projektujemy przestrzenie balkonów, tarasów i ogrodów: dobieramy zieleń, oświetlenie, meble

Wnętrza tworzone
z pasją

Studio Minali to wrocławskie studio projektowe, założone przez Alicję Polc – architektkę z ponad 10-letnim doświadczeniem. Jego specjalnością są kompleksowe aranżacje wnętrz prywatnych i komercyjnych, w tym mieszkań, domów, biur i lokali użytkowych.


Misją Minali jest tworzenie wyjątkowych i funkcjonalnych przestrzeni, wykorzystując ich naturalny potencjał i przyjazne środowisku materiały. Proces współpracy opiera się natomiast na dialogu i partnerstwie z klientem, poznaniu jego oczekiwań i potrzeb, a następnie na spełnieniu marzeń o idealnie urządzonym mieszkaniu.


Decydując się na współpracę z ambitnym, utalentowanym i doskonale wykształconym zespołem Minali masz pewność, że cały proces aranżacji wymarzonego mieszkania przebiegnie bez problemu. Od projektu, przez wybór i nadzór ekipy, aż po zakup wyposażenia i prace wykończeniowe.

Poznaj nas bliżej

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych naszymi mieszkaniami do kontaktu i rezerwacji spotkania z naszym biurem sprzedaży.
  ***
  Partnerzy My Family Home sp. z o.o. , których loga i oznaczenia zostały umieszczone na stronie, to niezależne firmy działające na własne ryzyko. My Family Home sp. z o.o. nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności w szczególności za przebieg, efekty i zakres współpracy podejmowanych przez Klientów z Partnerami.

  Sprzedaż mieszkań:

  sprzedaz@myfamilyhome.pl
  Kierownik działu sprzedaży: +48 609 222 530

  Sprawy ogólne:

  sekretariat@myfamilyhome.pl
  Sekretariat: +48 713 070 769

  Obserwuj