Finansowanie

01

Doradztwo kredytowe

Przedstawiamy różne sposoby i opcje finansowania i pomagamy wybrać najkorzystniejszą

02

Zdolność kredytowa

Wyliczamy zdolność kredytową i podpowiadamy w jaki sposób polepszyć jej poziom

03

Przygotowanie dokumentacji

Pomagamy uzyskać kredyt hipoteczny, przygotowując profesjonalnie dokumentację kredytową w imieniu klienta

04

Optymalizacja kosztów kredytu

Podpowiadamy z których kosztów można zrezygnować, a które można zamienić na tańszą alternatywę poza bankiem

Profesjonalne wsparcie
procesu kredytowego

Fintaxis Finanse to wrocławska firma, oferująca najlepsze rozwiązania finansowe dla klientów indywidualnych i firm. Powstała z inicjatywy byłych bankowców, będących liderami w swojej branży, a jej celem jest pełne wsparcie klientów w wyborze najbardziej korzystnego sposobu finansowania swojej inwestycji.


Podstawą sukcesu Fintaxis Finanse jest niezwykle kompetentny i zaangażowany zespół, na bieżąco śledzący oferty różnych banków i aktualne regulacje prawne. W przypadku kredytów hipotecznych, pozwalających na zakup wymarzonego mieszkania, doradcy pomagają w określeniu zdolności kredytowej, znalezieniu najbardziej optymalnej oferty spośród propozycji różnych banków i uporaniu się ze wszystkim formalnościami.


Decydując się na współpracę z ekspertami Fintaxis Finanse masz pewność, że cały proces kredytowy przebiegnie szybko, sprawnie i bezproblemowo.

Poznaj nas bliżej

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych naszymi mieszkaniami do kontaktu i rezerwacji spotkania z naszym biurem sprzedaży.
  ***
  Partnerzy My Family Home sp. z o.o. , których loga i oznaczenia zostały umieszczone na stronie, to niezależne firmy działające na własne ryzyko. My Family Home sp. z o.o. nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności w szczególności za przebieg, efekty i zakres współpracy podejmowanych przez Klientów z Partnerami.

  Sprzedaż mieszkań:

  sprzedaz@myfamilyhome.pl
  Kierownik działu sprzedaży: +48 609 222 530

  Sprawy ogólne:

  sekretariat@myfamilyhome.pl
  Sekretariat: +48 713 070 769

  Obserwuj